10 серпня 2023 Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15 Вхід 1-А

Богдан Пономар

Gathers

Член правління (екс-генеральний директор) AI HOUSE, співзасновник і генеральний директор Gathers. Має понад десятирічний досвід у розробці програмного забезпечення, бізнес-стратегії та розбудові спільноти. Його пристрасть до створення спільнот і розвитку талантів AI/ML привела мене до співзасновника Gathers. Цей революційний стартап з підвищення кваліфікації об’єднує провідних спеціалістів у галузі штучного інтелекту та машинного навчання та робить їхній досвід доступним для професіоналів у галузі штучного інтелекту.

Він має честь бути членом правління (ексгенеральним директором) AI HOUSE, де він взяв участь у створенні найбільшої в Україні спільноти AI/ML. Завдяки низці заходів та ініціатив команда об’єднала талановитих людей для навчання та співпраці.

Протягом шести років роботи в Ciklum він мав можливість зробити свій внесок у розвиток і успіх компанії. Його роль перемовника, стратега та менеджера з партнерства дозволила йому налагодити нові відносини з міжнародними клієнтами та задовольнити їхні потреби.

AI

15:40-16:00

Ігровий план AI: чому індивідуальні інструкції є ключовими

1. Prompting в AI: англійська як нова мова автоматизації.
Prompting в AI перетворив англійську на універсальну мову автоматизації, що дозволяє інтуїтивно давати інструкції та взаємодіяти з AI системами, ніби ви спілкуєтесь з іншою людиною.

2. Від AI Prompts до готових рішень.
За допомогою інструментів, таких як Langchain, AI Prompts не лише обходять проблему роботи з великими обсягами документів (за допомогою Vector Databases Search & Retrieval), але також дозволяють зв’язувати промпти та інструменти в один взаємопов’язаний процес – переходячи від одного атомарного завдання до AI-оптимізованого процесу.

3. AI Agents: автономія та гнучкість з підводними каменями.
Хоча AI Agents привносять у системи безпрецедентну автономію та гнучкість, важливо знати про приховані підводні камені, такі як непередбачуваність та потенційна упередженість прийняття рішень через обмеження їх тренувальних даних.

4. AI Agents for production: вимоги та кроки для прийняття вже зараз.
Ефективне впровадження AI Agents для виробництва вимагає налаштування промптів і описів процесів, які спеціально пристосовані для вашої організації – отже, важливо інвестувати час та ресурси в створення цих спеціальних інструкцій для успішної інтеграції AI у ваші робочі процеси.

Організовано зусиллями волонтерів компаній

Спонсори та партнери

Титульний спонсор
Спонсор залу «Стартапи/AI»
Спонсор залу «Реклама і просування /
E-Commerce»
Спонсор залу «Military Tech/ Україна Майбутнього»
Спонсор залу «Блокчейн/ Digital Fun»
Технічний партнер
Productivity-партнер
Фінансовий партнер
Партнер ігрової зони
Спонсор зони відпочинку
Networking-партнер
Гаджет-партнер
Діджитал-партнер
CRM-партнер
Автомобільний партнер
Автомобільний партнер
Автомобільний партнер
Автомобільний партнер
Спонсор iForum
Спонсор iForum
Доменний партнер
Фудкорт-партнер
Кава-партнер

Інфопартнери

Генеральний інформаційний партнер
Головний телевізійний партнер
Медіапартнер