Інвестор, засновник групи компаній “Укр-Китай”, Meest China. Група компаній спеціалізується на логістиці, аутсорсингу, фулфілменті та e-commerce товарів з Китаю.
Також В’ячеслав є акціонером хеджового фонду та власником заводу Manorm, який займається виготовленням дезінфекційних засобів.
Засновник ЯнгБізнес клубу, член борда «СЕО клуба». Ментор міжнародної бізнес-спільноти Board. Також має багато інших проєктів.
Україна і світ переживають часи трансформацій. Війна, крихкість світу і слабкість міжнародних інституцій. Руйнуються звичні моделі взаємодії, стають неефективними бізнес-моделі. Деякі з перспективних технологій «застрягли», а інші впроваджуються надто швидко, щоб встигати їх усвідомлювати.
Отже, звична для нас мантра «криза — можливості» набуває іншого сенсу, час вимагає адаптивності, антикрихкості, проривних інновацій і збереження прибутковості.
Час для експериментів — і час для відповідальності. Цей важкий, трагічний і сповнений надій час, а також обмежені ресурси є стимулом для пошуку креативних, нових, проривних рішень. Саме за таких обставин з’являються можливості для народження блискучих ідей, що здатні вплинути на світ.
В України є унікальний шанс бути не лише полігоном для нових воєнних технологій (які обговорюватимемо у напрямі Military Tech), але й стати акселератором для нових бізнес-ідей. Простором для творення нової економіки.
Про те, як Україна може стати країною можливостей, Next Big Thing для світу поговоримо з учасниками нашої дискусії — успішними бізнесменами-інноваторами, які мислять глобально і поєднують на практиці технологічні і ринкові інновації.