10 серпня 2023 Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15 Вхід 1-А

Дмитро Дубровський

Uklon

Дмитро Дубровський — співзасновник української продуктової IT-компанії Uklon. Вже 13 років Дмитро разом з партнерами будує сучасний та комфортний ride-hailing сервіс, щоб розвивати культуру та інфраструктуру українських міст.

Від початку повномасштабного вторгнення Дмитро активно зайнявся волонтерською роботою. З головним фокусом на виробництві FPV-дронів та підтримці ветеранів. Зокрема, Дмитро є амбасадором Українського ветеранського фонду і активно сприяє реінтеграції воїнів в українське суспільство.

Україна Майбутнього

14:00-15:00

Україна як країна можливостей для світу

Дискусійна панель

Україна і світ переживають часи трансформацій. Війна, крихкість світу і слабкість міжнародних інституцій. Руйнуються звичні моделі взаємодії, стають неефективними бізнес-моделі. Деякі з перспективних технологій «застрягли», а інші впроваджуються надто швидко, щоб встигати їх усвідомлювати.

Отже, звична для нас мантра «криза — можливості» набуває іншого сенсу, час вимагає адаптивності, антикрихкості, проривних інновацій і збереження прибутковості.

Час для експериментів — і час для відповідальності. Цей важкий, трагічний і сповнений надій час, а також обмежені ресурси є стимулом для пошуку креативних, нових, проривних рішень. Саме за таких обставин з’являються можливості для народження блискучих ідей, що здатні вплинути на світ.

В України є унікальний шанс бути не лише полігоном для нових воєнних технологій (які обговорюватимемо у напрямі Military Tech), але й стати акселератором для нових бізнес-ідей. Простором для творення нової економіки.

Про те, як Україна може стати країною можливостей, Next Big Thing для світу поговоримо з учасниками нашої дискусії — успішними бізнесменами-інноваторами, які мислять глобально і поєднують на практиці технологічні і ринкові інновації.

Організовано зусиллями волонтерів компаній

Спонсори та партнери

Титульний спонсор
Спонсор залу «Стартапи/AI»
Спонсор залу «Реклама і просування /
E-Commerce»
Спонсор залу «Military Tech/ Україна Майбутнього»
Спонсор залу «Блокчейн/ Digital Fun»
Технічний партнер
Productivity-партнер
Фінансовий партнер
Партнер ігрової зони
Спонсор зони відпочинку
Networking-партнер
Гаджет-партнер
Діджитал-партнер
CRM-партнер
Автомобільний партнер
Автомобільний партнер
Автомобільний партнер
Автомобільний партнер
Спонсор iForum
Спонсор iForum
Доменний партнер
Фудкорт-партнер
Кава-партнер

Інфопартнери

Генеральний інформаційний партнер
Головний телевізійний партнер
Медіапартнер